Kategorie v Archivu: Motosport

Krušnohorský pohár – závody do vrchu Bílina 2. 8. 2014

zavodydovrchu2014_top

 

Krušnohorský pohár – závody do vrchu Bílina 2. 8. 2014

Sraz Citroen Bilina – 11. 07. – 13. 07. 2014

citroen
.
Sraz Citroen Bilina – 11. 07. – 13. 07. 2014 –  2. ročník setkání přátel vozů Citroen.
Autokemp Kyselka Bílina

MM ČR,P ČR a Hobby ITP ESSOX CUP Bílina 7.-8.4.2012

.

Tento víkend 7-8.4.2012 se jel v Bílině(Chotovenka) v rámci  seriálu Cross Country MM ČR,P ČR a Hobby ITP ESSOX CUP,cross country motocyklů a čtyřkolek,pořadatelé překvapila velká účast diváku,kteří zde vydrželi i přes nepříznivé počasí,mezi přítomnými nechyběl ani starosta města Bílina

Josef Horáček.

ITP QUAD CHALLENGE MILOVICE_21.-23.8.2009

.

Předposlední srpnový víkend se sjeli do milovického tankodromu příznivci čtyřkolek na první ročník ITP QUAD CHALLENGE.

ITP CUP Božetice tentokrát pod taktovkou,,Karla Schedera,,04.04.2009

.

Třetí kolo seriálu ITP ESSOX CUP 2009 proběhlo v sobotu v Božeticích u Milevska.

ITP Cup-Sedlčany,,KUKLÍK KRALOVAL,,

.

 Nádherné počasí,skvělý povrch trati,spousta jezdců a skvělá nálada co víc si přát na druhém závodě seriálu ITP Cup tentokrát v Sedlčanské kotlině.Již od brzkých ranních hodin burácely motory čtyřkolek a motocyklů na každém rohu.Nebývalý zájem o závod po letošní dlouhé zimě,předčil veškerá očekávání.

Ve všech kategoriích bylo plně obsazeno.Ve třídě moto profi startoval i Víťa Kuklík (trojnásobný Mistr Evropy o a desetinásobný Mistr ČR enduro),jelikož zde Víťa jel poprvé odvedl skvělý výkon ,,start…. cíl,,                        Jarda Vimr

 

Fotogalerie zde:   moto     Quad

Čtyřkolka roku 2008_20.2.2009

.

slavnostní vyhlášení 4kolky roku 2008

Myšlenka ankety Čtyřkolka roku 2008,vznikla na základě enormnímu nárustu majitelů čtyřkolek v české republice.Kdy od roku 2003,kdy se začli dovážet do ČR první značky renomovaných firem již uběhlo 5let.

Během těchto 5let se začlo dovážet nepřeberné množství značek a modelů.Anketa 4kolka roku,by mohla v nést větší přehled o jednotlivých značkách jak pro laiky i profíky v tomto adrenalínovém,ale i rekreačním sportu.

V posledních třech letech se prodalo více jak 14.000 ks čtyřkolek a i v letošním roce se předpokldá prodej orientačně 4.000 ks nových 4kolek.

Nově vzniká i trh s ojetinami,která je velkou neznámou a to ne jen v čechách,ale i v celé evropské unii.

Pro rok 2009 byla anketa 4kolka roku pouze anketou čtenářů.

Pro příští rok se anketa rozdělí na čtenářskou a odbornou.Kde čtenáři budou volit jednu čtyřkolku roku,bez kategorií a odborná porota složená z novinářů a závodníků bude hlasovat pro jednotlivé kategorie.

Moderoval a bavil Vás Vláďa Barák moderátor Fajn rádia a rádia Northmusic,jako host Josef Macháček,několikanásobný vítěz rally Dakar.

Celkem bylo 14.240 hlasů do jednotlivých kat.

KATEGORIE a pořadí vyhlášení

DĚTSKÁ ČTYŘKOLKA:

Yamaha Grizzly 80

DO 300ccm:

Access Tomahawk 300 Limited

DO 425ccm:

TGB Blade 425

NAD 425ccm:

Yamaha Raptor 700R SE

SPORT.ČTYŘKOLKA:

Yamaha Raptor 700R SE

UŽITKOVÁ 4KOLKA:

Journeman Gladiátor 530 RX-A

ZNAČKA:

Polaris

ČTYŘKOLKA ROKU 08

Access Tomahawk 300 Limited

Členská schůze motoklubu Bílina-12.2.2009,,Kornout,,

.

Motoklub Bílina uspořádal členskou schůzi která se konala v tamním soukromém klubu,,Kornout,,na které se probírala především hospodaření a aktivita členů v uplynulém roce08 a nadcházející sezóna v které jako vždy většina členů jede cross country a enduro.

  

Po vyhodnocení všech protikladů které se vyskytují u Nás v organizačních schopnostech našich hlavních organizátorů seriálů závodů a především škrtání a další znevýhodnění jezdců kteří absolvují celý seriál se dospělo k jednotnému závěru že se pojedou především všechny seriály v sousedním německu,kde mají naši jezdci výborné zkušenosti s připraveností tratí a vynikající organici,kde chtějí v letošní sezoně zazanmenat  naši členi úspěch mezi tamními borci a u Nás ač je to škoda se pojedou pouze seriály závodů,ktéré budou mimo termín v německu.

 

Jelikož se zřejmě finanční krize dotýká téměř všech našich významných sponzorů klesl v tomto roce i rozpočet,který se snad během roku ještě změní k lepšímu.

 Po vyjádření Všech místních členů přešla diskuse k bujaré oslavě kterou se definitivně zakončila stará sezona.

klubové závody motoklubu Bílina_8.11.2008

.

Tuto sobotu pořádal motoklub Bílina závody motoklubu,kterého zůčastnily i kamrádi z motoklubu Děčín.

Počasí vypadalo celkem slušně pár kapek a nic takže ideální pro tuhle náročnou trať,která dává zabrat i našim předním mladým reprezentantům.

Závod se vydařil a všichni se po závodě dobře pobavily a rozebrali celou sezonu kterou již mají za sebou a plánovali jak příští rok.

FOTOGALERIE    ZDE

XC–Sedlčany 25.-26.10.2008

.

Sedlčany  jsou úspěšně za námi

Poslední ze série závodů Xcountry máme za sebou a myslím že všichni byli spokojeni,trať byla dobře připravená a počasí až na ranní mlhy se nám vydařilo krásný slunečný víkend,pouze trať dle mého názoru a názoru některých jezdců byla více motokrosová nežli endurová,ale v Sedlčanech to jinak nejde no nic mistry máme ….

Náš motoklub Bílina má mistry !!!

OTA KOTRBA,PAVEL NUSKO,KVĚTOSLAV SEDLÁČEK

mistry class XC 3

Po urputném boji na poslednim seriálu se přeci jenom podařilo našemu Bílinskému teamu vybojovat titul,velkou zásluhu nese Ota Kotrba (vícemistr světa a evropský šampion v enduru)který opět dokázal že patří ještě mezi špičku a i souboj z naší mladou reprezentací odvedl na výbornou o čem hovoří dosažené celkové časy v jednotlivých kolech i celkové..

Kde hledat takové nové talenty kteří by se prosadili i ve světě ?

Co bude příští rok ?

Zřejmě nikdo neví(zatím) jestli se nějaká X country ještě pojede doufejme že se to někomu podaří . ..

…….VÝSLEDKY ZDE…..

F O T O G A L E R I E

HOP TROP Finále–ŘEDHOŠŤ 11.10.2008

.

 

Tak jsem v sobotu navštívil HOP TROP finále v Ředhošti na místě mne čekala celkem slušně připravená trať a mlha že  nebylo vidět na krok jinak počasí pro jezdce uplně super pod mrakem až na tu mlhu,jinak zde bylo celkem dost nabito účast větší nežli někde na mistráku

mistrovství ČR v motokrosu KRAMOLÍN 5.10.2008

.

Žerava mistrem republiky………..Čepelák neobhájil …

Martin Žerava,Roman Heinrich a Martin Kohút  mistry ČR.

X-Country cross – Palkovice u Ostravy 27.-28.09.2008

.

27.-28.09.2008

Tak to máme z krku!Tak tři měsíce přemlouvání majitelů pozemků,příprav a vyřizování povolení je za náma.

ENDURO FRAUENSTEIN – NĚMECKO 20.září.2008

.

ENDURO FRAUENSTEIN – NĚMECKO

20.září.2008

Tak po delším rozhodováním a mém současném stavu(asi chřipka)jsem neodolal a zajel se podívat k naším sousedům do německa a opravdu nelituji ,perfetně připravená trať,časový harmonogram

SMS přebor- HAVRAŇ u MOSTU 14.9.2008

.

SMS přebor- HAVRAŇ u MOSTU

BUELL CUP – VYSOKÁ PEC 13.9.2008

.

Tuto sobotu se jel BUELL CUP ve Vysoké peci s přeborem čech.

Bezinka Podzim 2008 – KAMÝK u LITOMĚŘIC 6.9.2008

.

 Již tuto sobotu se jede opět na Kamýku s doprovodným programemfreestyle a motokrosová show s Petrem Kuchařem a Petrem Pilátem,Mažoretky z Roudnice,vyst.rytířů – HARTIGO z Ustí n/L,Night show – pirotechnická show večerní program od 20:00hod.Kapely – Chřestýši –Švejda Band

Cross Country Bílina 16.-17.8.2008

.

  Tak máme další seriál XC za sebou sobotní ráno nevyhlíželo zrovna nejlíp zatažená obloha a každým okamžikem jsme očekávali že nám zaprší,ale i tak vypadala trať dobře akorát navlhčená,teď jen aby to vydrželo.

basix