X-Country cross – Palkovice u Ostravy 27.-28.09.2008

.

27.-28.09.2008

Tak to máme z krku!Tak tři měsíce přemlouvání majitelů pozemků,příprav a vyřizování povolení je za náma.

Po dvou minulých letech kdy se jelo v Palkovicích Czech cross country v prachu to letos vypadalo že se utopíme v bahně,protože 14 dní denně pršelo až do čtvrtečního oběda.Ale vyšlo to na den a hodinu přesně.Babí léto na celý víkend,bez prachu no prostě luxus,co více si přát.
Občerstvení bylo zajištěno celkem ve velkém stylu,které provozoval jeden majitel pozemků a myslím že to zvládl na jedničku!I druhé občerstvení kde pro změnu u kaňonu mel další pronájímatel našeho arealu,komplet zabíjačkové hody.vše jsme ochutnali a bylo to OK.
No odpoledne se to začalo sjíždět.Bylo jasné že z mistráku z Čech zase dojede minimum jezdců a vše to zachrání jako všude hobíci.Aspoň že dojeli ze Slovenska Z.Novosad se Ševelou,aby byla nějaká konkurence pro místní,kteří sice český mistrák nejedou ale stejně by byli v popředí.

V sobotu ráno jako vždy první start už v 9 hodin.Po ranní rose pěkně trať nakropena.Kolo mělo zhruba 7 km převážně v lese a v areálu tréninkové tratě s další jakoby vložkou nataženou na strništi.Tentokrát se nejelo ani na krabičky a to co předvedli časoměřiči je tak na 4-.Prostě zadarmo drazí!Přijela také Česká televize ,tak že uvidíme co z toho bud za reportáž.Doufám že ne taková jako s Uhlířských janovic od zelených!
Na konec závodního víkendu startoval závod čtyřkolek a po tom už se začlo z uklidem až do pondělního večera,kdy jsme si připadali jako zahradníci v zámeckém arku.No snad se v Palkovicích letos všem líbilo a doufejme že za podpory obce Palkovice a místního JZD ,za což jim velice děkujeme,opět za rok na nějakých závodech v našem areálu sejdeme!

Velmi vydařený víkend jak po stránce organizační tak po stránce soutěžní se zřejmě líbil všem,počasí opravdu přálo a dle vyjádření mnoha jezdců se trať každému líbila myslím že není co dodávat,každý si odnesl to své a již se těšíme na další již poslední díl seriálu tentokrát v Sedlčanech 25.-26.10.2008… Jarda

FOTOGALERIE  –  1

FOTOGALERIE  –  2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

basix