MR MARCAILLE – RRAOUHHH / Belgie – 19.9.15

1

1

MR.MARCAILLE – RRAOUHHH / Belgie – 19.9.15

Heavy Freak Chello: EAT YOUR BRAINS !! FOOTS TO HIT, HANDS FOR PLAYING, CHORDS FOR SCREAMING !! MR MARCAILLE, tak tímto stručným popisem se charakterizuje jednočlenná kapela. Ikdyž hraje sám tak označení kapela je na místě, protože tento démon hraje sám na violončelo, zpívá a hraje na dva kopáky.
MR MARCAILLE jezdí po klubech, vystupuje na Noiseových festivalech a přivádí v úžas. S oblibou hraje předělávky třeba od Napalm Death, že toho není jeden člověk schopen? Měli jste možnost se přesvědčit na jeho koncertě.
A čirou náhodou tento chlapík asi drží rekord na radios v nejdelším setrvání na Sound of Week, spíše se z toho stal Sound of month.
Druhým vystupujícím bylo duo Rraouhhh, které tvoří Samantha ChopeMr Marcaille (tady si ale říká Mrs Racaille). Rraouhhh hrají tvrdě a nahlas a říkají tomu „dubby synth dance“. Používají syntezátory, rhythmbox a efekty a celé to doplňují svým hlasovým projevem. Výsledkem je jakési psychedelické electro.
Zřejmě v žáří 2017 se opět ukáží.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>