CHEAP WINE (FR) + Madhouse Express (CZ) – 8. 7. 2016 – NEXO (KNAK) Teplice

1

CHEAP WINE (FR)

Francouzká odrůda trpkého, hutného a lahodného zvuku. Pro plný požitek se hodí spíše k večerní konzumaci, za to však plnými doušky a až do dna! Cheap wine vás rozdrtí, jako hrozny k němu použité, neuvěřitelně silnou explozí 70´s rock/ blues/ stoner/ psychadelie. Skončíte příjemně opilí jejich nadčasovými riffy a nebudete už chtít vystřízlivět.

Hendrix by měl radost. GINNY ANDRO SYNDROME Jedna z nejnadějnějších a nejoriginálnějších kapel poslední doby na domácí klubové scéně. Formace protřelých hudebníků z kapel jako jsu třeba: The Drain, Niceland, Burning Steps, Bukkake Karaoke a The Earnest. Kluci vzali to nejlepší z žánrů let 60. – 90. a vykouzlili z toho rozkošnou rockovou psychadelii, kterou vám excentrický/á Ginny naživo mile rád/a předvede (a možná bude i striptýz)! GAS se výborně poslouchá a ještě lépe pozoruje. Na konci si možná nebudete jistí svým pohlavím ani vy. DON´T ASK, DON´T CARE Nihilismus v hudebním pojetí. Kapela vlastně neexistuje, nikdy neměla zkoušku a nemá žádný song. 2členný projekt vznikl naprostou náhodou na firemním team buildingu bluesovou improvizací důrazné Majkovo kytary a silného hlasu Silvy. Přes občasné jamování se pak dostal i k pár živým vystoupením, a bylo tedy záhodno i něco málo nahrát, aby se zachytil feeling a věděli jste, do čeho při poslechu jdete! Žánr: Heavy Epic Blues – Regressive Music

Madhouse Express – psychedelie

Čěští tuláci po hvězdách, Madhouse Express, přistáli na psychedelické scéně v roce 2015. Jejich styl je mixem 60s psychedelie, syrového rock´n´rollu a experimentálních elementů.

 

Maji za sebou koncerty s velkými kapelami jako Wooden Shjips, Kikagaku Moyo, Carlton Melton nebo The Cosmic Dead. Takže žádný vořezávátka. Letos je pozvali hrát na festival Celebration Days do Francie.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

basix