CHEAP WINE (FR) + Madhouse Express (CZ) – 8. 7. 2016 – NEXO (KNAK) Teplice

1

1

CHEAP WINE (FR)

Francouzká odrůda trpkého, hutného a lahodného zvuku. Pro plný požitek se hodí spíše k večerní konzumaci, za to však plnými doušky a až do dna! Cheap wine vás rozdrtí, jako hrozny k němu použité, neuvěřitelně silnou explozí 70´s rock/ blues/ stoner/ psychadelie. Skončíte příjemně opilí jejich nadčasovými riffy a nebudete už chtít vystřízlivět.

Hendrix by měl radost. GINNY ANDRO SYNDROME Jedna z nejnadějnějších a nejoriginálnějších kapel poslední doby na domácí klubové scéně. Formace protřelých hudebníků z kapel jako jsu třeba: The Drain, Niceland, Burning Steps, Bukkake Karaoke a The Earnest. Kluci vzali to nejlepší z žánrů let 60. – 90. a vykouzlili z toho rozkošnou rockovou psychadelii, kterou vám excentrický/á Ginny naživo mile rád/a předvede (a možná bude i striptýz)! GAS se výborně poslouchá a ještě lépe pozoruje. Na konci si možná nebudete jistí svým pohlavím ani vy. DON´T ASK, DON´T CARE Nihilismus v hudebním pojetí. Kapela vlastně neexistuje, nikdy neměla zkoušku a nemá žádný song. 2členný projekt vznikl naprostou náhodou na firemním team buildingu bluesovou improvizací důrazné Majkovo kytary a silného hlasu Silvy. Přes občasné jamování se pak dostal i k pár živým vystoupením, a bylo tedy záhodno i něco málo nahrát, aby se zachytil feeling a věděli jste, do čeho při poslechu jdete! Žánr: Heavy Epic Blues – Regressive Music

Madhouse Express – psychedelie

Čěští tuláci po hvězdách, Madhouse Express, přistáli na psychedelické scéně v roce 2015. Jejich styl je mixem 60s psychedelie, syrového rock´n´rollu a experimentálních elementů.

 

Maji za sebou koncerty s velkými kapelami jako Wooden Shjips, Kikagaku Moyo, Carlton Melton nebo The Cosmic Dead. Takže žádný vořezávátka. Letos je pozvali hrát na festival Celebration Days do Francie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>