3.ročník Děti dětem měl úspěšnou premiéru na letním Amfiteátru v Bílině na Kyselce

.

 Deštivé počasí posledních dnů, které  dělalo starosti organizátorům i účinkujícím se rozplynulo sobotní ráno se pomalu začalo měnit v krásný a slunečný den, tak jak si děti zasloužily a 3. ročník akce Děti dětem, proběhl v Letním amfiteátru Kyselka kde slavil úspěšnou premiéru v sobotu 2. června od 14 hodin návštěvníci mohly zhlédnout pohádku “Do pekla je cesta dlouhá” kterou zahrálo Bílinské divadelní minimum, poté následovala hlavní show, kterou moderovali Ondra Kvěch a Sára Kalivodová.

 

 Vystoupení všech účinkujících od nejmenších z mateřských škol až po děti ZÚŠ, ZŠ, byl na vysoké úrovni tak jak jsme zvyklí z předchozích ročníků, na scéně se střídali, taneční skupina T.X.S. Dancing Ladies, baletní duet Kamči Pokorné a Terky Líškové, Baletní duet Terky Tučkové a Terky Izerové country tance,hip hop vystoupily děti z dětského domova v Krupce, břišní tanečnice Perfektní aerobic z DDM v Bílině, Bojová umění Kendo, baletní sólo děti ze ZUŠ Gustava Waltera. nechyběla vystoupení dětí z DDM v Bílině, dále vystoupily děti ze ZŠ Aléská a ZŠ ZA Chlumem o hudební produkci se postarali: sbor Komořinka, kapela Exit, vystoupila zde i Stefanie Ruso, Kapela – KŘÁP, Miloš and his gang.

V prostorách letního amfiteátru byly připraveny jak tradiční soutěže na oslavu Dne dětí, tak i výstava prací dětí z MŠ Chlum, DDM v Bílině a ZŠ Aléská Bílina. Návštěvníci akce se tak mohli těšit na celkem 240 minut o 40 vstupech těch nejlepších vystoupení dětí z Bíliny.Poté následovalo vystoupení kapel KŘÁP a Miloš and his gang.


Na závěr celé show vystoupil oficiální imitátor Michaela Jacksona v ČR Luboš Hejda poté vystoupilo všech 150 účinkujících.

Poděkování patří především Simoně Kubešové a Kamile Pokorné za organizaci celé akce.…..     Jarda

FOTOGALERIE – 1 … ZDE

FOTOGALERIE – 2 … ZDE

FOTOGALERIE – 3 … ZDE

FOTOGALERIE – 4 … ZDE 

1 Komentar u 3.ročník Děti dětem měl úspěšnou premiéru na letním Amfiteátru v Bílině na Kyselce

  1. Stefanie napsal:

    Na akci 2.6.2012 na letním kině v Bílině, jsem byla ráda. Hojná účast dětí, dospělích mě opravdu udělala radost.Učinkujícípředvedli profesionální výkony. Děkuji Simonce Kubišové za pozvání, jsem moc ráda, že jsem tam mohla za zpívat. Přeji K dalšímu ročníku úspěch učinkujícím, slunečné pošasí a pořadatelům dobré podmínky pro tak krásnou akci DĚTI DĚTEM.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

basix