Třídní přehrávka pěvecké třídy ZUŠ Gustava Waltera v Bílině 12.6.2012

.

Jak se již stalo tradicí, konají se třídní přehrávky  žáků ZUŠ od přípravek po 7. ročník každým rokem v měsíci  červnu v sále školy.

O průběh celé přehrávky se starali uč.Veronika Duchoslavová a uč.Jiří Bidrman, který doprovázel žáky na klavír.

Zaposlouchat jsme se mohli do písní od E. Hradeckého/M. Floriana: Jahůdka – Iron J.Urkse:Rychlík kterou zazpívala Julie Janoušková (přípravka)písně Holka modrooká a Malý lvíček podala Jana Slámová(přípravka) z 1.ročníku se představily Beáta Bešťáková s písněmi Šla Nanynka do Zelí a Muzikant, Martina Rokosová- Majránko, Majránko a Makovička, Nikola Surovková-Žalo dievča, žalo trávu a Lásko Má, já stůňu.

Druhý ročník Amálie Dobosi- Týnom, tánom a Žabka a kytara,Petra Kučerová zazpívala-Rybička maličká a Pavouček.

Karolína Brezáková-Což se mně, má milá, hezky zdáš a Na lávce následovala Julie Rothová-Vyletěla Holubička a Školní strašidlo na závěr představení 3.ročnílu, vystoupila Terezie Vimrová s písněmi Na Rozlúčení a Májová, 7.ročník Bára Kubešová-Preleť, sokol, cez ten háj a Hurt.

Všichni žáci předvedly skvělé výsledky a ukázali tak jejich umělecký posun o další laťku výš.

Přítomné posluchače především z řad rodičů, ZUŠ pozvala na další zajímavý Absolventský koncert, který se uskuteční 19. června v sále školy od 17.00 hodin a 20.června od 17.30 hodin do Městského divadla v Bílině na vystoupení hudebního a tanečního oboru nazvaného”Stroj času”.Jste též srdečně zváni.

FOTOGALERIE

Jarda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

basix