Hrobčický HALLOWEEN 2012 spojený se slavnostní kolaudací nového dětského hřiště.

.

31.10.2012

Poslední říjnový den proběhl strašidelný den Halloveen v Hrobčicích, před vykročením na strašidelnou stezku, proběhla slavnostní kolaudace nového dětského hřiště, slavnostní přestřižení pásky se ujala starostka obce Jana Syslová.

Celé hřiště zaplnila spousta dětí i rodičů, pro všechny přítomné nechybělo drobné občerstvení, soutěže pro děti a také drobné dárečky, všem se nové hřiště moc líbilo.

Od dětského hřiště se pokračovalo k mateřské škole a přes její zahradu do svahu kostela sv.Havla, kde byla připravena cesta odvahy i přes to že mnoho dětí říkalo že se nebude bát nakonec skončilo opakem a  i mnozí dospělí ukázaly že se ještě umí bát.

  

Od kostela se pokračovalo mezi domy až na fotbalové hřiště, kde bylo připraveno ohnivé překvapení a rozdávali se lampiony štěstí, které zaplnily večerní oblohu, celý Halloween zakončila ohnivá show která uchvátila malé i velké účastníky.

   

Halloween se v Hrobčicích povedl, díky výborné organizaci celé akce, jen škoda že není tak dobrých akcí víc i v okolních obcí a městech, budeme se těšit na další podobné akce a rádi se zúčastníme.

___________ Jarda ___________

ZDE — F O T O G A L E R I E — ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

basix