Hrobčicko na fotografii

fotosoutez

.

Obec Hrobčice ve spolupráci s Mateřskou školou Hrobčice

Vyhlašuje první ročník fotosoutěže „HROBČICKO NA FOTOGRAFII”

Zasílejte nám své nejlepší snímky z našeho regionu:
Červený újezd, Dřínek, Hetov,Hrobčice, Chouč, Kučlín, Mirošovice, Mrzlice, Mukov, Radovesice u Bíliny, Razice, Tvrdín.

Můžete fotit cokoliv, co souvisí s životem, přírodou, památkami či zajímavostmi našeho regionu – fotky originál i fotky upravené, makro i širokoúhlé záběry, fotky shora dolů i zdola nahoru, ve dne i v noci ………… Kreativitě se meze nekladou !

Zařazeni budete do kategorií :

· Děti – věk od 0 – do 6 let

· Děti – věk od 7- do 15 let

· Dospělí – věk nad 16 let

Tato fotosoutěž bude mít vyhlášení nejlepších snímků na vernisáži dne 27.9.2013 v 17 hod v zasedacím sále v přízemí obecního úřadu Hrobčice. Ty nejlepší snímky budou odměněny.

Odměnou jsou věcné ceny a poukázka na fotopráce a fotomateriál. První místo v každé kategorii získá poukázku v hodnotě 3 tisíce korun. 2.místo poukázku v hodnotě 2. tisíce korun, 3. místo poukázku v hodnotě 1.tisíc korun.

Pravidla soutěže:

1) Začátek soutěže (možnost zasílat fotografie) je 1. 8. 2013 a konec 20.9. 2013 v 15 hod. Vyhlášení výsledků bude na vernisáži dne 27. 9. 2013 v 17 hod v zasedacím sále v přízemí Obecního úřadu Hrobčice.

2) Fotografie nesmí být převzatá od jiného autora a např. upravená do podoby vlastní.

3) Každý autor může do soutěže přihlásit 1-5 snímků. V případě souboru může soubor obsahovat max. 3 fotografie.

4) Fotografie je možné do soutěže přihlásit pouze v elektronické podobě ve formátu jpg

5) Účastník soutěže souhlasí s tím, že předává práva na zobrazení svých fotografií organizátorovi soutěže za účelem výstav a promo akcí souvisejících s fotosoutěží.

6) Po skončení soutěže získává organizátor právo používat přihlášené fotografie ke svým marketingovým účelům podle vlastního uvážení a použít je bez dalšího souhlasu účastníka (uveřejnění v tisku, na webu, pohlednicích, v kalendáři apod.)
7) Doručením fotografií na emailovou adresu organizátora účastník vyjadřuje svůj souhlas s pravidly fotosoutěže a zavazuje se tato pravidla dodržovat. Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky či pravidla této fotosoutěže, případně fotosoutěž zastavit, přerušit či odložit.

8) Účastník fotosoutěže zašle fotografie v digitální podobě na adresu zpravodaj@hrobcice.cz v předmětu uvede heslo „Fotosoutěž” v těle zprávy pak je účastník  povinen uvést

• název fotografie

• jméno příjmení

• věk

• adresu bydliště

• telefon

• datum pořízení fotografie (alespoň přibližně)

• nepovinným údajem je komentář autora k fotografii, který může organizátor k fotografii zveřejnit

9) Organizátor může ze soutěže vyřadit neidentifikovatelné fotografie, které svým obsahem odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony České republiky.

10) Pořadatel nepřebírá odpovědnost za původ fotografií a neručí za jejich pravost. Za případné porušení autorských práv je plně odpovědný soutěžící.

11) Účastník fotosoutěže nemá povinnost účastnit se vyhlášení výsledků fotosoutěže, získá-li však za své snímky nějakou cenu, tuto si vyzvedne na adrese organizátora.

12) Výhry nejsou soudně vymahatelné a nevzniká na ně právní nárok.

13) Organizátor má právo vybrat 5.člennou nezávislou porotu, která určí vítěze na základě anonymního hodnocení dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

 

Jana Syslová
starostka obce

www.hrobcice.cz

www.facebook.com/obec.hrobcice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

basix