Maturitní plesy

 

Maturitní plesy

Maturitní ples je významnou událostí pro studenta. Je to završení středoškolských let plných intenzivního studia. Společenská událost, na kterou budete dlouho vzpomínat. Jistě mi dáte za pravdu, že nejlépe se vzpomíná nad fotografiemi, které Vám připomenou událost i po mnoha letech poté. Nabízím Vám zdokumentování této jedinečné události.

Fotografuji průběh celého maturitního plesu a to: příchod hostů, nástup studentů, šerpování, předání daru, přípitek, společné foto s uvedením názvu školy a maturitního ročníku, sbírání mincí, doprovodné programy, sólo s profesory, volnou zábavu, skupinky studentů s rodiči, odšerpování a další snímky na přání.

Cena od 5000,-Kč

V ceně je zahrnuto cca 6 hodin fotografování. Každý maturant dostane 1 ks CD (DVD) se všemi fotografiemi pořízenými během plesu včetně skupinové fotografie s uvedením názvu školy a maturitního ročníku. Samozřejmostí jsou fotografie ze šerpování každého studenta a fotografie s třídním učitelem. Nabídka je kalkulována při účasti max. 30 studentů. Nad tento rámec cena dle dohody.

Nabídka je orientační. Obsah a cena zakázky závisí na konkrétních požadavcích.

V případě požadavku, nebo fotografování více tříd současně zajistím druhého fotografa.

V ceně je zahrnuto cestovné a to do 30 km od Bíliny, cestovné nad tento limit je účtováno sazbou 5,- Kč/km.

Zaujala Vás má nabídka?

basix